Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagonka

Utworzony przez Michał, 20 sierpnia 2013 r. o 17:12
nagonka to może być w lesie na zające a w tym wypadku to bardzo dobre zachowanie społeczeństwa. Takie fakty powinny być nagłaśniane bez dwóch zdań. Szczególnie powinni o tym wiedzieć wyborcy pana Kuczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130307/LECZNA/130309637
  No ale proboszczu dalej nie wiem co z tego wynika? Odpowiedz na postawione przez siebie pytnia. Kto rozdmuchał sprawę, kto pierwszy o tym napisał i generalnie co miałęś na myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagonka to może być w lesie na zające a w tym wypadku to bardzo dobre zachowanie społeczeństwa. Takie fakty powinny być nagłaśniane bez dwóch zdań. Szczególnie powinni o tym wiedzieć wyborcy pana Kuczyńskiego.
Wobec tego nagłaśniamy też NEPOTYZM PANA STAROSTY I ZATRUDNIENIE JEGO SYNOWEJ PRZEZ JEGO SAMEGO,DOBRZE ROBIMY,PRAWDA?????????????DO SANEPIDU PO PEDAGOGICE?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre - Pan Starosta pewnie da sobie radę w mieście i nie jeden wyborca rękę mu jeszcze uściska. A Kuczyńskiemu - tzn Panu Rzecznikowi - pewnie nikt, ja na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończ już z tym starostą,bo i tak już tu wszyscy wiedzą,żecoś jest na rzaczy,skoro go tak bronisz,ile można,za każdym razem piszesz Pan Starosta,wrzuć na luz,czy już to jakieś bożyszcze dla ciebie jest?A ja nie ściskam dłoni ludziom,którzy gorszych od siebie mają za........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończ już z tym starostą,bo i tak już tu wszyscy wiedzą,że coś jest na rzaczy,skoro go tak bronisz,ile można, za każdym razem piszesz Pan Starosta,wrzuć na luz,czy już to jakieś bożyszcze dla ciebie jest? A ja nie ściskam dłoni ludziom,którzy gorszych od siebie mają za........
Coś naprawdę jest na "rzaczy" z Tobą Nie pisz w tekście z tym starostą, tylko Panem Starostą - Panie Wirtualny - kultura pisowni tego wymaga. A Kto Tobie by chciał np. podać dłoń - chyba tylko Pan Grzegorz? Więc nie pisz, że Ty nie ściskasz dłoni ludziom, bo ludzie pewnie, od jakiegoś czasu, wiedzą Kto jest Kim i mają Cię za??? - resztę dopowiedz sobie SAM.   Ps. Bez urazy, ale wróć Pan - P z dużej litery pisane na Ł24 i będziesz miał tam spokój. A jak Ci się moja " Ksywa" nie podoba pomijaj moje wpisy. I jeszcze na koniec - Pozdrowionka  nawet i dla CIEBIE - Ty Gościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się z tobą. Naród jest głupi i tępy gdy tak wybiera i tak długo toleruje rządy komuchów i nieudaczników POlitycznych. To wszystko jest tak ułomne a Naród nic z tym nie robi tylko daje się kręcić jak barany !!!!
no widzisz NARÓD wybiera w/g swojego upodobania przede wszystkim ludzi uczciwych i tych co mogą się poświęcić dla ogółu=nie głosuje na tych co nic nie potrafią i chcą się NACHAPAĆ,nie przezywaj NARÓD nie jest głupi itępy,ale czuwa nad tym  aby tacy nieudacznicy jak ty nie miały nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no widzisz NARÓD wybiera w/g swojego upodobania przede wszystkim ludzi uczciwych i tych co mogą się poświęcić dla ogółu=nie głosuje na tych co nic nie potrafią i chcą się NACHAPAĆ,nie przezywaj NARÓD nie jest głupi itępy,ale czuwa nad tym  aby tacy nieudacznicy jak ty nie miały nic do powiedzenia.
Widziałeś CYCU kiedyś uczciwego komucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no widzisz NARÓD wybiera w/g swojego upodobania przede wszystkim ludzi uczciwych i tych co mogą się poświęcić dla ogółu=nie głosuje na tych co nic nie potrafią i chcą się NACHAPAĆ,nie przezywaj NARÓD nie jest głupi itępy,ale czuwa nad tym  aby tacy nieudacznicy jak ty nie miały nic do powiedzenia.
Stoisz tam gdzie kiedyś stało ZOMO,ale to się już kończy czerwono-armisto-nkwdzisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tej akcji z żoną rzecznika wiem dlaczego ich komitet wyborczy nazywa się WSPÓLNA SPRAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas przeplata się tam wątek seksualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoisz tam gdzie kiedyś stało ZOMO,ale to się już kończy czerwono-armisto-nkwdzisto.
i tak Naród ciebie nie wybierze bo u w władzy muszą być bardzo mądrzy ludzie,a Naród wie kto jest mądry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak Naród ciebie nie wybierze bo u w władzy muszą być bardzo mądrzy ludzie,a Naród wie kto jest mądry
gdyby Naród wiedział wybierałby inaczej,u władzy mądrości szukać...?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby Naród wiedział wybierałby inaczej,u władzy mądrości szukać...?!!!
no można szukać w wariatkowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...